Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TeamViewer Uzaktan Yardım Programı

2 posters
YazarMesaj
ARARAT
vip süper uye
vip süper uye
ARARAT

TeamViewer Uzaktan Yardım Programı Empty
MesajKonu: TeamViewer Uzaktan Yardım Programı   TeamViewer Uzaktan Yardım Programı Icon_minitimeSalı Ara. 23 2008, 09:55

Çok basit ve mükemmel bir program. Programı kuruyoruz, masaüstünde ikonu beliriyor ona tıklayıp açıyoruz. Sol tarafta ID numarası ve altında password yazar bunları bilgisayarınıza girmek isteyen kişiye veriyorsunuz. Aynı şekilde siz birinin bilgisayarına girecekseniz ondan ID ve password numaralarını alıyorsunuz. Sizin ID numaranızın yanındaki boş kutuya karşı tarafın ID numarasını yazıyorsunuz. Yazdıktan sonra enter yapınca karşınıza küçük bir kutu açılıyor o kutuyada şifreyi yazdığınız an karşı tarafın bilgisayarına bağlanmış oluyorsunuz. Programla ilgili anlamadığınız yer olursa yazarsınız cevaplandırırız...

BUYRUN TIKLAYIN
indir

İsterseniz bu sürümünüde kullanabilirsiniz Teamviewer-3

indir

http://istanbulunsesi.eniyiforum.ne
cello
vip süper uye
vip süper uye
cello

TeamViewer Uzaktan Yardım Programı Empty
MesajKonu: Geri: TeamViewer Uzaktan Yardım Programı   TeamViewer Uzaktan Yardım Programı Icon_minitimePaz Şub. 01 2009, 22:53

tesekkürler

TeamViewer Uzaktan Yardım Programı
1 sayfadaki 1 sayfası