Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

şikayet dilekçeleri...

3 posters
YazarMesaj
..:BUKET:..
vip süper uye
vip süper uye
..:BUKET:..

şikayet dilekçeleri... Empty
MesajKonu: şikayet dilekçeleri...   şikayet dilekçeleri... Icon_minitimePtsi Ocak 19 2009, 10:22

* Mağazadan etek aldım. Adım attıkça yukarı çıkıyordu. Değiştirmeye gittim içine astar çektiler. Şimdi ise aşağı düşüyor. Ne yapayım?

* Ben saati su geçirmez diye aldım. Soğuk suda denedim geçirmedi. Sıcak duş alırken bulaşık yıkarken geçiriyor. Ne yapayım?

* Dostuma bilezik satın aldım sahte çıktı. Kimse duymadan şikayet etmeden bunu gerçeğiyle değiştirtseniz.

* Kuaförde saçımı boyattım. 30 milyon para verdim. hem istediğim rengi tutturamadı hem de saçımı oyuncak yaptı.

* Marketten aldığım 1 kilo çay paketinin içinden yarısı sıkıştırılmış gazete kağıdı çıktı. O kağıdın ağırlığı kadar çayımı nasıl alırım?

* Aldığım mayo esnek değil. İtiraz ettim mağaza (Bizim mayolar sert olur) diyor. Bu doğru mu?

* Evin önüne koydukları trafik levhasının fosforu yok. Geceleri kazaları önlemiyor. Bu tüketiciyi aldatmak değil mi?

* Seyyar satıcıdan aldığım 10 domatesten 8'i çürük çıktı. Şu köşede duran satıcıdan siz değiştirseniz olmaz mı?

* Evime bir satıcı geldi. Mal için imza attım. Sonra mahkemeye çağırdılar. Meğer senet diye attığım imza kocamdan boşanma dilekçesiymiş. Okuma yazma bilmem. Ne yapmalıyım?
ARARAT
vip süper uye
vip süper uye
ARARAT

MesajKonu: Geri: şikayet dilekçeleri...   şikayet dilekçeleri... Icon_minitimePtsi Ocak 19 2009, 14:27

ellerine saglik buket güzel paylaşim icin Smile
http://istanbulunsesi.eniyiforum.ne
cello
vip süper uye
vip süper uye
cello

MesajKonu: Geri: şikayet dilekçeleri...   şikayet dilekçeleri... Icon_minitimeC.tesi Mart 07 2009, 20:02

ellerine,emegine saglik,tesekkürler

şikayet dilekçeleri...
1 sayfadaki 1 sayfası