Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DUMUR HİKAYELER

YazarMesaj
cello
vip süper uye
vip süper uye
cello

DUMUR HİKAYELER Empty
MesajKonu: DUMUR HİKAYELER   DUMUR HİKAYELER Icon_minitimeSalı Şub. 24 2009, 03:23

DUMUR HİKAYELER

hIyAr
Arkadaşlarla çarşıda geziyoruz. Derken önümüzden çok güzel bir hatun geçti. Kimse dokunmasın bu kız benim dedim. Hemen kızın arkasından koştum.
Arkasından seslenip: "Pardon çok tatlısınız.
Babanız şekerci mi acaba?" diye sordum. Kızın verdiği cevaba bakın siz.

- "Hayır babam manav. Senin gibi hıyar satıyor." Donup kaldım.
hiç birşey diyemedim. Ne kızlar var memlekette yaa..!

PrOmOsYoN
Bir gün işten çıkmıştım müthiş de yorgunum otobüse bindim Arkaya doğru ilerlemeye başladım. Yanımda bir adam duruyor. Ben de demire tutunuyorum. Birden farkettim ki yanımdaki adam ikidebir yüzüme tuhaf tuhaf bakıyor. Ben de ufak ufak sinirlenmeye başladım. Adama gıcık gıcık bakıyorum.Otobüs hızlandıkça demir sallanıyor tabii ben de. Bu arada da içimden şu otobüsleri harap etmeden kullansalar olmaz, demirlerin bile canına okumuşlar diye söyleniyorum.
Hayret bir şey adam hala yüzüme tip tip bakıyor.
Neyse adam zile bastı ve ben rahatladım inecek diye...
Adam inmez ben beklerim adam hala yüzüme bakıp duruyor. Ben hala bekliyorum insin diye.
İkimizin de sınırı tepemize çıkmış... Adam yüzüme sinirli sinirli bakıp hanımefendi elimdeki boruyu bırakırsanız inmek istiyorum demez mi?? Tam bir şok yaşadım... Meğer otobüsün demiri diye adamın elindeki boruyu tutuyormuşum.
Hatta adamcağız beni kaç durak taşımış ))Adam inince yakınlarımda bulunan herkes gülmekten şişti.
Bir delikanlı da espriyi patlattı:

-Bayan demiri bırakmasaydı adamcağız eve gidince şöyle diyecekti "hanımmm koş bak borularda promasyon başlamış bir tane alana yanında bir hatun veriyorlar..." Hiçbirşey umurumda değildi bende bastım kahkahayı )))))

Uzamıyor
Bir gün Sarıyer-Taksim minübüsündeyim, arka koltuktan para uzatıyorlar, benim yanımda da iki tane genç çocuk oturuyor, yaşlı bir teyze de para verdi
- 'evladım şu parayı uzatır mısın? bir zincirlikuyu' dedi.
Çocuk parayı aldı biraz çekeledi buruşturdu ve kadına geri verdi olayların farkında olmayan yaşlı teyze,
-'ne var oğlum' dediğinde çocugun cevabı gayet netti,
-'teyze bu para uzamıyor' bu arada minübüstekilerin halini görmeliydiniz şoför dahil herkes kopmuştu...

DuRaK
İstanbuldan gayet kibar ve zarif bi bayan Sivasa gelmiş .O kadar kibar konuşuyormuşki Anadolu şehrimiz Sivasta çok fazla dikkat çekiyormuş.Kadın dolmuşa binmiş dolmuşta da aynı şekilde.Artık kadının ineceği yere gelinmiş kadın gene aşırı kibar bi şekilde şoföre seslemiş:
-Pardon,müsait bir yerde inebilirmiyim acaba?
Şoför dayanamamış dönmüş kadına:
-Ne yalvarıyon bacım dur de durak

DUMUR HİKAYELER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dolmuşta geçen komik hikayeler !!! !!!