Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

msn güzel sözler

YazarMesaj
cello
vip süper uye
vip süper uye
cello

msn güzel sözler Empty
MesajKonu: msn güzel sözler   msn güzel sözler Icon_minitimeÇarş. Şub. 25 2009, 21:41

*Beyazin kaderi kirlenmek, siyahin kaderi suçlanmaktir.
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
*Sakin 30 yil hukukun olmayan birine, sakin deme!
*Azdan az, çoktan çok gider.
*sadece sahlar hamleleri önceden sezer.
*hayat, ölümle kumar oynama sanatidir
*özgürlük, sonu meçhul bir firardir.
*Bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batiyor demektir.
*Eger birisi seni aldatmissa bu onun suçu. Eger o kisi seni pek çok kere aldatmissa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kirma, belkide sahip olduklari tek sey o'.
*bela, kisinin sevdiklerinden gelir.
*HERGÜN SENI DÜSÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERIYOR BANA BILIRMISIN..BIR GÜN SENDE SEVERMISIN
SENI SEVMEK ISTIYORUM KALBIM DURANA KADAR PESINDEN KOSMAK ISTIYORUM DIZLERIM ÇÜRÜYENE KADAR SENINLE KONUSMAK ISTIYORUM DILIM TUTULANA KADAR SENI ÖPMEK ISTIYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENINLE ÇIKMAK ISTIYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLIYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGILIM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERIKA KADAR GÜZEL. AFRIKA KADAR SICAKSIN. NE VARKI SEVGILIM . ANTARTIKA KADAR UZAKSIN..
*Oyun bitince sah da, piyon da ayni kutuya konur...
*Beklemesini bilenin her sey ayagina gelir.
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yagmur damlasi seni seviyorum anlami tasisaydi ve sen bana seni ne kadar sevdigimi soracak olsaydin, inan ki birtanem her gün yagmur yagardi.
*Insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, günesi seçtim, bir günes için bin yildizdan vazgeçtim
*Hani gözler vardir sözleri anlatir, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir...
*Agirdir sevmelerim her yürek tasiyamaz, büyüktür umutlarim her omuz kaldiramaz, her sey olur da su kalbim, bir tek sensiz olamaz.
*Seni her düsündügümde kalbime bir yildiz çiziyorum. Benim simdi kaç yildizim var biliyor musun? Benim artik bir gökyüzüm var..
Insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, günesi seçtim, bir günes için bin yildizdan vazgeçtim
*Agzimdan çikacak söz olsan konusmam, gözümden akacak yas olsan aglamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere birakmam!
*Günesin dogdugu da bir gerçek batdigi da... Kalbimin atdigi da bir gerçek, günün bitdigi de... Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek...
*Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin ama bir farkin var onlar bin tane sen bir tanesin.
*seni günde bir kez düsünüyorum o da benim 24 saatimi aliyoo
*Eger geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayip sormuyorsa, bir gün düslerinde kavusacaginin yeminini vermissen gönülden, iste o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadas...
*Martinin denizi sevdigi kadar sevebilir misin ? Topragin suyu sevdigi kadar sevebilir misin ? Leyla`nin Mecnun`u sevdigi kadar sevebilir misin? Hadi birak butun bunlarida, Benim seni sevdigim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
*Dumanimda o yoktu sigarayi biraktim kadehimde oyoktu içkiyi biraktim rüyalarimda oyoktu uyumayi biraktim

msn güzel sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Sözler
» evlilikle ilgili güzel sözler..
» Unutulmaz Sözler
» ölmeden önceki son sözler !!!
» **Komik Sözler** ( şeker gibi )