Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ikinizi de harcarım!!

2 posters
YazarMesaj
..:BUKET:..
vip süper uye
vip süper uye
..:BUKET:..

ikinizi de harcarım!! Empty
MesajKonu: ikinizi de harcarım!!   ikinizi de harcarım!! Icon_minitimeC.tesi Nis. 04 2009, 01:15

Bir davada tanıklık etmesi için kürsüye yaşlı bir teyzeyi çağırırlar. Kadın yerine oturur ve davalının avukatı kadına yaklaşır...
- Bayan Jones... Beni tanıyor musunuz?
Yaşlı teyze cevap verir : - Ah evet Bay Williams sizi çocukluğunuzdan beri tanıyorum. Siz taa o zamanlar bile aileniz için tam bir baş belasıydınız. Sürekli yalan söylüyorsunuz karınızı komşunuzla aldatıyorsunuz en yakınım dediğiniz insanların arkasından konuşuyorsunuz 2 dolar fazla kazanmak için herkesi
satarsınız...
Davalının avukatı başta olmak üzere bütün salon şok olur. Adam ne yapacağını bilemez bir halde kadına tekrar sorar :
- Peki Bayan jones ya karşı tarafın avukatını tanıyor musunuz?
Kadın yine cevaplar : - Elbette tanıyorum. Çocukluğunda ona dadılık yapmıştım.. Tembel ödlek ve alkolik adamın tekidir..Etrafında bir tek dostu yoktur ve herkes
onun hala geceleri altına kaçırdığını söylüyor..
Yine herkes şokta..Bütün salonu bir uğultu kaplar.. Hakim kürsüye tak tak vurup
herkesi susturur ve her iki tarafin avukatını da kürsüye çağırır ve ikisine de eğilmelerini söyleyerek kulaklarına şunu fısıldar...
- Eğer bu kadına beni tanıyıp tanımadığını sorarsanız ikinizi
de harcarım.
cello
vip süper uye
vip süper uye
cello

ikinizi de harcarım!! Empty
MesajKonu: Geri: ikinizi de harcarım!!   ikinizi de harcarım!! Icon_minitimePaz Nis. 05 2009, 10:17

:lol: ellerine,emegine saglik,tesekkürler :lol:

ikinizi de harcarım!!
1 sayfadaki 1 sayfası