Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ

+5
Minik SeRCe
ArIeLa
KeReM
]v[uzur
ßeRkeR
9 posters
YazarMesaj
ßeRkeR
Admin
Admin

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Empty
MesajKonu: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeCuma Haz. 05 2009, 02:08

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Koem0v2m2v

Mutlu Yıllar

Bu gün dünyayı istediğin bir renge boya.
Rengârenk batan günü al karşına.
Bir renk, de kendinden kat.
Çocuklar gibi saf, temiz ve berrak.
Kapat gözlerini bir hikâye yarat.
Vazgeçme hissedilir biraz, da sıcaklığını kat.
Kalbinde, ki elleri bırakma sıkıca tut.
Çünkü varlıktır sevgiye en güzel kanıt.
Yalnızlığın saltanatını sür, sür ama.
Birikmiş sevginden, herkese bir parça ver.
Bir tebrik, bir arama bin umuttur insana.
Mutlu yıllar,
mutlu yıllar sana.......Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ F7qqgujpzi
]v[uzur
özel üye
özel üye
]v[uzur

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeCuma Haz. 05 2009, 02:12

seni seviyoruzzzzzzz mucuks sercemizeeeeeee
Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Sbgqb9yhc
Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Rqysx3qydf
KeReM
forum polisi
forum polisi
KeReM

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeCuma Haz. 05 2009, 02:23

heyyyyytttttttttttt bende geldimmmm sercemmmmmmmmm dogum gunun kutlu olsunnn mucimuciiiiiiiiiiiiyandan sagdan soldan ohbeeeeeeee:)))
Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Bzalcji11j
Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Vik8460s1
ArIeLa
forum polisi
forum polisi
ArIeLa

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeCuma Haz. 05 2009, 02:42

canim benim hersey gönlunce olsun yeni yasinda en buyuk mutluluklar senin olsun iyi ki dogdun iyiki varsin kocaman bir muciiiiiiii de benden seni seviyoruz
Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ 7nnh9ogsc
Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ L79zw6sd1
Minik SeRCe
Admin
Admin
Minik SeRCe

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeCuma Haz. 05 2009, 11:13

ahahaahhahah sunlara bak gece baskinmi yaptiniz....oy bende sizleri cok seviyorummmm hepinize muciler bendennnnn ayri ayri tskr ederim böyle guzel bir süprizi dusundugunuz icin.. cok sevindim... hafta sonu bekliyoz berkerim...pastalar hazir...
http://altinkafes.eniyiforum.net
sinem27
vip süper uye
vip süper uye
sinem27

MesajKonu: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeCuma Haz. 05 2009, 19:28

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ C0wadcdc1

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ B84kblk4cy

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Eo02mkrwpx

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Asc0d3oeq

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Wu2svb8jzh

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ 7hl2sxw9ey

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ C77bzei4aq

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Tfqwmnz432

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ 6aa4n8smy9

Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluşmuş bir mesaj. Sesim güzel olmadığından sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yaşlara SERCEM...
Minik SeRCe
Admin
Admin
Minik SeRCe

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeCuma Haz. 05 2009, 19:50

oyyyyyyyyyyyy sinemcim benim mucuks canima cok tskr ederim gulum... beni dusundugun icin oyyy cok mutlu oldum inaninn...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeC.tesi Haz. 06 2009, 18:30

Nice Mutlu Yillara Iyiki Dogdun Iyiki varsin... Minik SeRCem - DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ 7j0sz375s
(YaMaN)
vip süper uye
vip süper uye
(YaMaN)

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeC.tesi Haz. 06 2009, 20:50

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ 4ikgpl

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Rs4ke8

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ 1etb7o

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere... Doğumgünün kutlu olsun DOSTUMMMMMMMMMM!
Minik SeRCe
Admin
Admin
Minik SeRCe

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeC.tesi Haz. 06 2009, 23:02

tskr ederim kiragi...kirmizi gul.. en sevdigim cicektir... insallah hep beraber nice mutlu yillara....

En son Minik SeRCe tarafından C.tesi Haz. 06 2009, 23:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Minik SeRCe
Admin
Admin
Minik SeRCe

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeC.tesi Haz. 06 2009, 23:03

dostum cok tskr ederim bu guzel hediyelerine.. yuregine saglik dostum...insallah hep bereber nice mutlu yillara dostum...
esmer$eker
vip süper uye
vip süper uye
esmer$eker

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimePtsi Haz. 08 2009, 20:34

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Dogum-gunun-kutlu-olsun_0egp

Serçem doğum günün olduğunu bilmiyordum. Uzun zamandır foruma girmediğim için göremedim. Öyle üzüldüm ki böyle bi günde seni kutlayamadığım için :-( Ama biliyorum sen affedersin anlarsın beni ne durumda olduğumu. Çok üzgünüm serçem :-( geç oldu ama doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara inşallah. Herşey gönlünce olur hiç umutsuzluk mutsuzluk yaşamazsın inşallah. Sevgiler mutluluklar seninle olsun canım arkadaşım.. Tüm güzellikler senin olsun.. Hayatta hiç üzülmemen ve hiç yıkılmaman dileğiyle..

Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Laviiiibu3li5

SERÇEM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN... NİCE YILLARA İNŞALLAH HEP BERABER
]]-[[üma
co admin
co admin
]]-[[üma

MesajKonu: Geri: Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ   Minik SeRCem  SENI SEVIYORUZ Icon_minitimeSalı Haz. 09 2009, 00:44

oyyyyyyyy esmerim benim canimsin olurmu hic canim benim ben senin kalbini biliyorum ve seni cok seviyorum esmerim...benim icin her kutlama ..ilk gunku kadar kiymetli canimsin uzulme ...insallah hep beraber mutlu nice seneler gecirecegiz.. allahim hepimize mutlululuklar versin canim tskr ederim...iyiki varsiniz iyiki buradasiniz...

Minik SeRCem SENI SEVIYORUZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» buda 3 sercem:))
» buda ikincisi sercem bak bakam :))
» minik peri
» dark minik
» Minik Serce