Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

haydarın ikna mektubu

YazarMesaj
..:BUKET:..
vip süper uye
vip süper uye
..:BUKET:..

haydarın ikna mektubu Empty
MesajKonu: haydarın ikna mektubu   haydarın ikna mektubu Icon_minitimeC.tesi Ekim 25 2008, 17:36

Menekşe moru gözlümhaydarın ikna mektubu Smilev al yanaklımhaydarın ikna mektubu Smilev seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustuhaydarın ikna mektubu Smilev kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradıhaydarın ikna mektubu Smilev yıkanmak için. Seni çok arıyorumhaydarın ikna mektubu Smilev bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasılhaydarın ikna mektubu Smilev nerede yattığımıhaydarın ikna mektubu Smilev kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum.
Kezbanhaydarın ikna mektubu Smilev ben sana aşığım. Eve döndüğün günhaydarın ikna mektubu Smilev bunu arkadaşlarla kutlayacağım. Senhaydarın ikna mektubu Smilev kanlar içerisinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemezsin. Elimdeki şişeyihaydarın ikna mektubu Smilev hırsımdan :-):-):-):-):-)n fotoğrafına fırlattım. (Artık duvarları gelince silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kısa Maltepe getirebilir misin?
Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardıhaydarın ikna mektubu Smilev ben de oaaae dönerken dikkatleri dağıtmak için habire dolma yiyiphaydarın ikna mektubu Smilev"yiyin yiyin nefis olmuş" dedim. Nasıl zeka ama.. Zeynep'in aaakeresinde okul ve sınıf kısmını boş bıraktım. Onu da mı ben dolduracağım?
Bu sabah seni kaçırışım aklıma geldihaydarın ikna mektubu Smilev efkarlanıp bir cıgara yaktım. On dört yaşlarında taş gibi kızdın. Nasıl; Mehmethaydarın ikna mektubu Smilev Abidinhaydarın ikna mektubu Smilev Ramazanhaydarın ikna mektubu Smilev Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmıştık? Pekihaydarın ikna mektubu Smilev seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyor musun? Yeni evliydikhaydarın ikna mektubu Smilev bir boğaz gezisi dönüşüydü. Mehmetgiller kapıda bekliyorlardıhaydarın ikna mektubu Smilev sen daha roka bile hazırlamamıştın ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bağırmıştı. Mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimihaydarın ikna mektubu Smilev ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. O gece Ramazan'lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuzhaydarın ikna mektubu Smilev koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar’a don falan aldım...
Artık yuvana dönhaydarın ikna mektubu Smilev asabımı bozma!

Kocan Haydar

haydarın ikna mektubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» er mektubu
» Komİk Asker Mektubu