Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla

YazarMesaj
..:BUKET:..
vip süper uye
vip süper uye
..:BUKET:..

Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Empty
MesajKonu: Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla   Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Icon_minitimeC.tesi Ekim 25 2008, 17:46

Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi
anlatıyor:

Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü
yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı..
Ben ise işe gireli 2 hafta olmusGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev olmamış.

Genel Müdür bey beni çağırttı:
Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım:
-Anlamadım! Hangi kartlar efendim?

-Aman evladimGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev Şükrü Bey sana söylemedi mi? Bayram geldiGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev
tebrik
kartları şimdiye kadar hazır olmalıydı.. Tüh tüh.. Eyvah...

- Çabuk hemen hazırlayıverin.

Emredersiniz efendim! dedim. Ancak sabaha kadar 3 bin kartı
nasıl yazacağım?

Genel müdür beyGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev bütün kartları çini mürekkebiyle ve en güzel
yazımla yazmamı istedi. 3 bin karttan 2 bin tanesini
kendisinden
makamca alt'takilere şu sekilde yazacaktım:

"Bayramını kutlarGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev gözlerinden öperim"

1.000 tanesi de üst makamdakilere olacaktı ve onlarda da şu
ifade yer alacaktı:
"Sizin ve eşinizin bayramını saygıyla kutlarkenGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev sıhhatli ve
başarılı günler niyaz ederim." Sabaha kadar 3 bin kartGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev
Düşünebiliyor musunuz?!?..

Ne yapalım? Çaresiz mecburen kolları sıvadım ve başladım
öncelikli 2000 karta:

"Bayramını kutlarGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev gözlerinden öperim"Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev
"Bayramını kutlarGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev gözlerinden öperim"Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev
"Bayramını kutlarGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev gözlerinden öperim"
....

1Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 5Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 10Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 18Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 28Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 58Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 108Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 188Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 558.. YazıyorumGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev yazıyorum
bitmiyor!.. Nasıl sıkıntı bastı bir bilseniz!... 738Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 918..

2Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev5 paket Samsun'u bu arada bitirmişim. Öyle işkence çekiyorum>kiGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev ekmek parası olmasa bırakıp kaçacağım. Sıra 2000. karta
geldiğinde şafak söküyordu. Ben de bitmişim ama önümde hala
yığınla kart duruyor!

Şimdi de 1.000 tane de üst makamlara yazılması gerekenler var.
4. Paket sigarayla birlikte
"Sizin ve eşinizin Bayramını saygıyla
kutlarkenGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev sıhhatli ve başarılı günler niyaz ederim"e başladım..

Boyuna yazıyorumGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev göz kapaklarim iyice ağırlaştıGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev takoz koysam
gene de kapanacak.

209Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 529Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev 689.. Yaz babam yaz.. Ama artık kalemi parmaklarımın
arasında tutamaz oldum. Ben kaleme değilGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev kalem bana hakim:

"Sizin ve eşinizin bayramını saygıyla kutlarkenGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev sıhhatli ve
başarılı günler niyaz ederim."
başarılı günler niyaz ederim."
başarılı günler niyaz
ederim."
....

Ve bir müddet sonra gerisini nasıl yazmışım hiç
hatırlamıyorum:

"Niyaz ederim başarılı günler sizinle eşinizin bayramını
kutlarken.."

"Kutlarken eşinizin bayramını saygıyla sıhhatli günler diler
Niyazi ile beraber ederim.."

"SizinGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev niyazi ile eşiniz birlikte bayramınızı sıhhat dilerimGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev
tebrikle beraber."

Niyazi ile birlikte sizin ve eşinizin bayramını kutlarken
ayrıca sıhhatle ederim.."

"Önce bayramınızı başarılı ederGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev sonra eşinizle Niyazi'ye
tebrikli günler dilerim.."

"Sizin de eşinizin de Niyazi'nin de bayramını saygıyla ederGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev
sıhhatli tebrik dilerim.."

"Bayramınız niyazi ile sıhhat bulsunGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev eşiniz ile birlikte
tebrik olsun"

"Sıhhatli eşinizin bayramını saygıyla kutlarkenGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev Niyazi'ye
başarılar diler aynı zamanda ederim.."

"Bayramınıza etmeden önce eşinizi saygıyla kutlar Niyazi'nin
gözlerinden öperim.."

"Sizin deGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev eşinizin deGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev Niyazi'nin deGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev bayramini daGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev tatilini deGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev
gemlisini deGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev geçmisini de bayramını beklerim.. Saygiyla tebrik
ederken.."

"Önce niyazi bayramı tebrik etsinGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev yok öyle yağmaGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev ben size ve
eşinize sıhhat dilerim sonra"

"Bayram günü eşiniz ve niyaziye dikkat edinGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev size de daha bayram
gelebilir."

"Niyazi bey bayram günü eşiniz ile birlikte sizi sıhhat ile
tebrik etsin"

"Tebrik ederim niyaziyiGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev eşiniz ile birlikte sizin bayram
sabahı sıhhatinizi dilemiş"

Sabah tam mesai saatindeGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev gözlerim kan çanağı bir halde
kartları yetiştirdim..

Genel müdür bir-ikisine şöyle bir baktı:
"Aferin" dedi.

"Güzel yazmışsın. Hemen postalayın!"
Bizde HEMEN POSTALADIK!..

3 gün sonra da önce bizim genel müdürüGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev sonra da tahmin
ettiğiniz gibi bendenizi postaladılar!..

EveeetGülmekten kopacaksınız ben koptum walla Smilev yahu ben bu ara Niyazi'yi merak ettim: Niyazi Nereden
çıktı?

Gülmekten kopacaksınız ben koptum walla
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gülmekten yıkılacaksınız.
» dikkat edin gülmekten bayılmayın :D
» Güldüm koptum..
» ahah koptum:)))
» koptum :)))hahahaha speak lan kaptan :))