Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kötü haber nasıl verilir...

3 posters
YazarMesaj
..:BUKET:..
vip süper uye
vip süper uye
..:BUKET:..

Kötü haber nasıl verilir... Empty
MesajKonu: Kötü haber nasıl verilir...   Kötü haber nasıl verilir... Icon_minitimeC.tesi Ekim 25 2008, 17:55

Istanbul'da üniversitede okuyan genç kiz Ankara'daki babasina telefon etmis.
"Bab meraba.. Ben Lale...."
"Ooooo. Güzel kizim benim. N'abersin bakalim..."
"Hiç sorma babacigim. Hiç aaafim yok valla..."
"Hayirdir Bi sorun mu var...
Kiz aglamaya baslar; babasi ise üzüntü ve meraktan kafayi yemektedir:
"N'ooldu kizim Anlatsana..."
"Murat evi terketti. Bosanmak istiyormus..."
"Ne evi lan Ne bosanmasi Sen ne zaman evlendin de bosaniyorsun..."
"Hani senin hiç hoslanmadigin esrarkes çocuk vardi ya. Ben onunla evlendim."
"Iyi halt ettinKötü haber nasıl verilir... Smilev zilli. NeyseKötü haber nasıl verilir... Smilev artik yapacak bi sey yok. Versin mahkemeyeKötü haber nasıl verilir... Smilev hemen bosanin..."
"Bosanalim ama benden 10 milyar istiyor. Eger vermezsemKötü haber nasıl verilir... Smilev iyi zamanlarimizda çektigi çiplak
fotograflarimi Internetten herkese yollayacakmis...."
"Püüh. Rezil... Çiplak fotograf çektirdinKötü haber nasıl verilir... Smilev öyle mi"
"Ama babacigim. O benim kocamdi. Ne biliyim böyle bir p..tluk yapacagini."
"Peki. Olan olmus artik. Yarin havale ederim parayi...Ögleden sonra bankaya gidip çekersin; sonra da
alip yakarsin o kahrolasi fotograflari..."
"Sagol baba. Eeee. Sey....Bi de kürtaj için 2 milyara ihtiyacim var..."
Adam artik iyice fenalasir. Boguk bir sesle konusur:
"Kürtaj mi Bi de hamile mi kaldin o çocuktan sen..."
"Aslinda ondan degil... Zenci bi çocuk vardi...Zaten o yüzden ayriliyoruz ya...."
Adam bayilmak üzeredir. Nabzi yükselirKötü haber nasıl verilir... Smilev tansiyonu düserKötü haber nasıl verilir... Smilev artik inleyerek konusmaktadir:
" Biz seni oraya okumaya yollamistik. Sen ne haltlar çevirmissin. Allahim. Nedir bu basimiza
gelenler...Okulu bititir bitirmez Ankara'ya dönüyorsunKötü haber nasıl verilir... Smilev yoksa kirarim bacaklarini..."
"Istersen hemen dönebilirim babacigim. Ben geçen yil okuldan atildim çünkü..."
Adam masanin üzerindeki soguk su dolu sürahiyi basindan asagiya devirir ve ancak bu sekilde
konusmasini sürdürebilir
"Okuldan mi atildin Hani birlikte avukatlik yapacaktikKötü haber nasıl verilir... Smilev zilli...Eh ulan Sen hele bi gel buraya. Ben
sana yapacagimi bilirim. Evden disariya adim attirmiycam sana. Ilk isteyenle de evlendiricem...."
"O is zor be baba.. BiliyorsunKötü haber nasıl verilir... Smilev moda olduKötü haber nasıl verilir... Smilev artik evlenmeden önce esler birbirlerinden saglik raporu
istiyorlar... Pek iyi bi rapor sunacagimi zannetmiyorum ben..."
"AllahimKötü haber nasıl verilir... Smilev çildiracagim... Bir de cinsel hastaliklar haaa.....Kesin o zencidendir..."
"Çok pis arkadaslari vardi. Bilmem artik hangisinden kapmisimdir..."
Güm diye bir ses duyulur. Adam kisa bir süre için kendinden geçmistir; ancak hemen kendisini
toparlayip tekrar telefonu alır.
"Hemen bu aksam dayini yolluyorum oraya. Seni alip gelecek. Adresini ver bakiyim..." " Mahmutpasa
Karakolu'ndayim... Gelirken kefalet için de biraz para getirsin yaninda..."
"Karakol mu...Bi de karakola mi düstün layyynnn Ne yaptin...."
"Dün kafam çok bozuktuKötü haber nasıl verilir... Smilev çok içmisim. Araba kiralayip dolasmaya çiktim. O kafayla Arnavutköy'de
kokoreççi dükkanina girdim. Ama neyse ki kimse ölmedi. Dükkan sahibiyle kiralik araba firmasina
biraz para
vermek gerekir sanirim..."
Adam artik iyice fenalasmistir. Hatta fenalasmak ne kelime; adeta kahrolmustur.Telefonda kisa bir
sessizlik olur.
Kiz tekrar konusmaya baslar:
"Babacigim. Sakin üzülme. Bütün bunlar bir sakaydi. Ben sadece sinifta kaldigimi söylemek için
aramistim..."
Bunun üzerine adam sevinçle ve mutlulukla haykirir:
"Canin sagolsun be güzelimKötü haber nasıl verilir... Smilev bosveeerrr. Okul da neymis Hiç mühim degilKötü haber nasıl verilir... Smilev tatli canin sagolsun
senin...."
AzRaiLLe_SoN_DanS
AzRaiLLe_SoN_DanS
AzRaiLLe_SoN_DanS

MesajKonu: Geri: Kötü haber nasıl verilir...   Kötü haber nasıl verilir... Icon_minitimeC.tesi Ekim 25 2008, 18:29

Bu meshur oLdu bizim üNide kızlara yapiolar bu sakayı artık babanı ararsın böle baslarsın lafa kurtulursun vs :=)=)
http://www.mimora.tr.gg
Minik SeRCe
Admin
Admin
Minik SeRCe

MesajKonu: Geri: Kötü haber nasıl verilir...   Kötü haber nasıl verilir... Icon_minitimeCuma Kas. 07 2008, 11:04

Smile)))
http://altinkafes.eniyiforum.net

Kötü haber nasıl verilir...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bir iyi birde kötü haber
» Çocuktan al haber i:) bebek nasıl yapılır
» Fitre kime verilir
» En kötü şeyler
» Türkçe nasıl değişti?