Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İPEK dogum Günün Kutlu Olsun

+3
ARARAT
Minik SeRCe
AzRaiLLe_SoN_DanS
7 posters
YazarMesaj
AzRaiLLe_SoN_DanS
AzRaiLLe_SoN_DanS
AzRaiLLe_SoN_DanS

İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Empty
MesajKonu: İPEK dogum Günün Kutlu Olsun   İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Icon_minitimePaz Kas. 09 2008, 18:06

İPEK dogum Günün Kutlu Olsun 3

iPek dogum gunun kutlu olsun iyi ki dogdun kardesim.acısıyla tatlısıyla seninle 2 yılı geride bıraktık cok üzgün oldugun anlarıda biliyorum ama sen hep neşeliydin ve öylede kal.İnsallah yeni yaşında hersey;gönlünce,istedigin gibi ve bol sevinçli günlerle geçer..
Bu arada yukarıdaki dogum gunu pastası senin ve üzerindekide benim.Dayanamadim az biraz yiodum da Smile
http://www.mimora.tr.gg
Minik SeRCe
Admin
Admin
Minik SeRCe

MesajKonu: Geri: İPEK dogum Günün Kutlu Olsun   İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Icon_minitimePaz Kas. 09 2008, 18:23

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere... Doğumgünün kutlu olsun!

İPEK dogum Günün Kutlu Olsun 7611İPEK dogum Günün Kutlu Olsun 7611
İPEK dogum Günün Kutlu Olsun 7557İPEK dogum Günün Kutlu Olsun 7903İPEK dogum Günün Kutlu Olsun 7581
İPEK dogum Günün Kutlu Olsun 7856
İPEK dogum Günün Kutlu Olsun 7611İPEK dogum Günün Kutlu Olsun 7611
http://altinkafes.eniyiforum.net
ARARAT
vip süper uye
vip süper uye
ARARAT

MesajKonu: Geri: İPEK dogum Günün Kutlu Olsun   İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Icon_minitimePaz Kas. 09 2008, 20:02

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Cooltext404320621

İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Dg1İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Dogumgunu4ii5

İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Dogumgunu273wo1ak7mb0gxzb6
http://istanbulunsesi.eniyiforum.ne
S€RAAP
vip süper uye
vip süper uye
S€RAAP

MesajKonu: Geri: İPEK dogum Günün Kutlu Olsun   İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Icon_minitimePaz Kas. 09 2008, 23:26

HERSEY GONLUNCE OLSUN IPEGIM MUTLU OL SENELERCE IYIKI VARSIN TATLIM BENIM MARUL GUSELIM MUCUX KOCAMAN
__zeliha__
özel üye
özel üye
__zeliha__

MesajKonu: Geri: İPEK dogum Günün Kutlu Olsun   İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Icon_minitimePtsi Kas. 10 2008, 10:47

canımmmmmmmmmm resımle kutlamak ısterdım ama nedense yapamadımm becerıksısımm bu konuda:((( doğum günün kutlu olsun senı tanıdımgıma cokk sevındımm nıce yıllaraa canım öppppppp
(*I*P*E*K*)
özel üye
özel üye
(*I*P*E*K*)

MesajKonu: Geri: İPEK dogum Günün Kutlu Olsun   İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Icon_minitimePtsi Kas. 10 2008, 14:41

Öncelikle Hepinize Teker Teker Tşk Etmek İstiyorum Önce Hakandan Başlayım:) 2 senedir tanıdıgım candan bir dostum çok saol hakan abimsin:) sonra serçem serçem senide yeni tanıdım ama cansın kansın inan bana süpersin arat yani kasırga:)) tşkler emeginine saglık harıkasınızz fallah:)) serapımm sende cnm oyy düşünmesniz yeterlii zelişim son olarak sanada tsk ederim hepiniz harıkasınız ayy ne diyim valla ben bölee konusmaları yapamam iş cidiye bindimi:)) makaraya furamam yandım:P neyse böle idere edin sizleri çok seviyorum iyiki varsınız iyiki benim dostumsunuz çok şanslıyım valla galibaa:$ oyy çok duygusal inanın bu durum anlatamam size ne yazcamı bilmiyorum ayy elimde çok çalıştı çenem kadar:D iyiki bu site varr süpersiniz >>>>>>serçem hakan kasırgaa <<<<<<< Emeginizi Sağlık tekrardan süperr olmuş Sizleri Çok Seviyorum (ipek)Wink
(*I*P*E*K*)
özel üye
özel üye
(*I*P*E*K*)

MesajKonu: Geri: İPEK dogum Günün Kutlu Olsun   İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Icon_minitimePtsi Kas. 10 2008, 14:42

Hehhh gene geldim ya bu Site benem olsun gelim arada yazımm silmeyin hee döferim Very Happy mucukss sizeee oy valla çok mutluyum çok sevindimmmmmmmm
..:BUKET:..
vip süper uye
vip süper uye
..:BUKET:..

MesajKonu: Geri: İPEK dogum Günün Kutlu Olsun   İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Icon_minitimePtsi Kas. 10 2008, 16:17

İPEK dogum Günün Kutlu Olsun Birthdaycake

İPEK dogum Günün Kutlu Olsun HBD10

ipekim cnmmmm doğumgünün kutlu olsun. nice mutlu yıllara (kaç yaşına girdin kıs Very Happy) mumları üfleeee
1
2
3
üffffffffffffffffffffffffffffffff Very Happy:D :cheers: :cheers:

İPEK dogum Günün Kutlu Olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AzRaiLLe_SoN_DanS DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN
» UMUTSUZ DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN
» ESMER-LOY DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN
» exclusive34 DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN