Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ismini bulamadim :)

3 posters
YazarMesaj
sinem27
vip süper uye
vip süper uye
sinem27

ismini bulamadim :) Empty
MesajKonu: ismini bulamadim :)   ismini bulamadim :) Icon_minitimePtsi Ağus. 10 2009, 02:07

bir kus soguk bir kis gününde yiyecek bulmak icin kanat cirpip duruyormus..hava okadar ayazmiski minik kus dayanamayip karin üzerine düsmüs..kus caresiz,ölümü beklerken oradan gecen bir inek kusun üstüne pislemis..kus öyle bir sinirlenmiski,kanatlari donmamis olsa kalkip inegi dövecek..bide bakmiski pisligin sicakligi ile kanatlari cözülmüs..yasama dönmüs.öyle bir sevincle ötüyormuski,oradan gecen bir kedide bunun sesini duymus ve pisligi eseleyip kusu cikarmis..kus buna cok sevinmis,tam kediye tesekkür edecekmiski kedi onu yemis..demekki neymis;1.her üstüne pisleyeni düsman sanma! 2.seni her pislikten cikarani dostun sanma! 3. en önemlisi;pisligin icinde mutluysan sesini cikarma Smile
Minik SeRCe
Admin
Admin
Minik SeRCe

MesajKonu: Geri: ismini bulamadim :)   ismini bulamadim :) Icon_minitimePtsi Ağus. 10 2009, 10:42

sinemcim harikasin cnm ..Very Happy tskrler...
http://altinkafes.eniyiforum.net
AKaRSu
supermod
supermod
AKaRSu

MesajKonu: Geri: ismini bulamadim :)   ismini bulamadim :) Icon_minitimeÇarş. Ocak 27 2010, 16:12

tskrler...Smile))

ismini bulamadim :)
1 sayfadaki 1 sayfası