Altinkafes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altinkafes

tema ve ps calismalari

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KURALLARDA BILMENIZ GEREKEN

YazarMesaj
]]-[[üma
co admin
co admin
]]-[[üma

KURALLARDA BILMENIZ GEREKEN Empty
MesajKonu: KURALLARDA BILMENIZ GEREKEN   KURALLARDA BILMENIZ GEREKEN Icon_minitimePtsi Ekim 13 2008, 17:01

paylasimin isleyis ve kurallari konusunda katilimcilari bilgilendirmek admin veya moderatörlerin görevi degildir. Katilimcilar bu kurallari okuyup uymak zorundadir. Kurallara uymayanlarin üyelikleri silinir yada girisi engellenir. Foruma üye olan herkes kurallari okumus ve kabul etmis sayilir.
Forum içerisinde "sevgili" mahiyetinde birliktelikler yasaktır. Elbette insanların özeline müdehale etmeye hakkımız yok ancak bu yasak, ilişkinizi herkese açıklamak, forumdaki konularda, signatür ve profillerde karşılıklı yada tek taraflı ilan etmek anlamında foruma yansıyan kısmını kapsamaktadır.

Gerektiginde forum kurallarinda degisiklik yapilabilir yada yenisi eklenebilir. Bu konuda bir itiraz söz konusu olamaz.
Her üye BOARD SORUNLARI VE DUYURULAR bölümde acilan duyuru nitelikli konulari takip etmekten sorumludur. Orada yapilan bir duyuru icin ben okumadim bilmiyordum gibi sebepler mazeret kabul edilmeyecektir.

KURALLARDA BILMENIZ GEREKEN 5988
http://altinkafes.eniyiforum.net

KURALLARDA BILMENIZ GEREKEN
1 sayfadaki 1 sayfası